GSM : 05301109920  

DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT ULUBAŞLAR

05375065311 - 05301109920

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler;
 
Siz değerli müşterilerimize,
 
COVID-19 ile ilgili bu aksaklık ve belirsizliğin ortasında,sizin için buradayız. Bu zor dönemde sizlere hizmet verirken sağlık otoritesi rehberliğini yakından takip ediyoruz.
 
Uubaşlar ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Ulubaşlar ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.
 
Bu dönemde sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti sağlamak adına size taşıma gününden bir gün önce başlayan bir rehber oluşturduk.
 
Taşıma gününden önce nakliye ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve taşınma ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Aklınızdaki tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
Taşınma günü evinizde ailenizden az kişi bulundurmaya özen gösterin. Hatta ailenizden bir kişinin ilgilenmesini tavsiye ederiz.
Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi korumaya çalışın.
Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Ulubaşlar müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
Ürünlerinizle direk teması önlemek adına tüm ürünlerinizi streç ile kaplıyoruz. Bu işlemin yapılmadığını gördüğünüzde Ulubaşlar müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
 
Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Ulubaşlar müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
 
Sağlığınız ve güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa, güvenli bir yere gidin ve destek ekibimizi arayın.
Bu salgın durumunda alacağımız her önlemin kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekiplerimiz ile her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız. Bu nedenle aksi bir durum ile karşılaştığınız an Ulubaşlar müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin.