GSM : 05301109920  

DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT ULUBAŞLAR

05375065311 - 05301109920

Hastane Eşya Taşımacılık

Ulubaşlar nakliyat Hastane taşımacılığıBir evin veya iş yeri ortamının nakliyesi yapılabilecek bir hizmet türüdür. Dışarıdan bakıldığı gibi değildir, takip ve koordinasyon gerektiren hizmet alanıdır. Hastane taşımacılığı hizmeti de belirtmiş olduğumuz nitelikleri taşımaktadır. Taşıma konusundaki profesyonellik eşyalarınızın kırılmadan, çizilmeden nakledilmesini sağlar. Nakliyat hizmetlerinde teknolojinin de gelişim göstermesi ile artık hızlı, pratik ve güvenli olarak taşınabileceksiniz.

Ulubaşlar Nakliyat olarak firmamız bünyesinde görev alan tüm personeller oldukça tecrübeli eleman kadrosundan oluşmaktadır. 1995 Yılından bu yana nakliyat sektöründe hizmet sağlayan taşıma şirketimiz müşteri memnuniyet odaklı çalışıp tüm müşterilerimizin ilgi odağı olan bir firma haline gelmesiyle gelişmiştir. Hızlı ve ergonomik taşımayı misyon olarak kabul gören firmamız her türlü taşımacılık işinde güvenebileceğiz nakliye şirketidir.

Taşıma şirketimizde 10 personel ve toplamda 4 adet taşıma aracımız ile hizmet sağlayan şirketimiz bir çok alan, faaliyet içerisinde nakliye hizmeti vermeye sahiptir. Hastane taşıma işinde firmamız oldukça özverili ve güvenilir nakliye hizmeti sergilemektedir. Aynı bu hizmet örneği bilgi, özen, titizlik ve hijyen kurallarını beraberinde getiren bir iş dalıdır. Bu sebeple hastane, kurum, işyeri gibi taşıma işlerinde oldukça işimize hassas yaklaşarak, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hastane taşımacılığında en önemli husus kullanılacak ambalaj malzemelerinin temiz şartlarda olmasıdır. Bu neden hastane eşyaları özel olarak kullanmış olduğumuz paketleme malzemeleriyle sarılır ve taşınma işlemine başlanır. Ayrıca hastane gibi büyük mekanların taşınmasında, eksperlerimiz önceden taşınılacak eşyaları görerek bir ön rapor hazırlamaktadır.

Bu rapor dahilinde hazırlanan yükleme planlarınız ile eşyalarınız zarar görmekten nakil edilmektedir. Özellikle kurumsal işletmelerin taşınmasında birçok referansa sahip olan firmamız ile taşıyacağınız malzeme ve ekipmanlarınız yeni yerlerine sorunsuz şekilde ulaşacaktır. Önceden taşınacak eşyalar hakkında rapor hazırlayan eksperlerimiz taşıma bütçe planını da hazırlayarak sizlere sunmaktadır.