GSM : 05301109920  

DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT ULUBAŞLAR

05375065311 - 05301109920

 
1.        İlk aşamada kaba bir temizlik yapıp duvarlarda, zeminde herhangi bir tadilatın gerekli olup olmadığını tespit etmek gerekir. Duvarlarda ve yerde kabarmış kısımları bir ıspatula ile kazıyıp saten alçı ile kapattıktan sonra bir iki gün kuruduktan sonra boyayın ve zeminde ise zemin kaplamasına göre tamirini yapın. Bu işlemler bittikten sonra süpürge ve faraş ile kaba bir temizlik daha yaptıktan sonra temizliğe bir gün ara verebilirsiniz.
 
2.        İkinci aşamada ilk önce mutfak dolaplarını temizleyin ardından pencereleri ve camları temizledikten sonra biraz mola verin ve dinlenin. Şimdi kova, paspas ve suya ilave edeceğiniz yüzey temizleyici ile tüm evi temizleyin. Böylece evde tozdan eser kalmayacaktır. Taşınma gününe kadar artık kapsamlı bir temizlik işiniz kalmadı. Taşınmaya kadar eve girişler çıkışlar olacaktır. Bu nedenle girişe kullanmadığınız bir çarşafı yere serin böylece eve giren kişiler ayakkabılarını biraz temizledikten sonra gireceklerdir. Yaptığınız temizlik boşa gitmemiş olacak. Eğer ayakkabı ile girmelerini istemiyor iseniz bir kaç çift terlik bulundurarak bu işin üstesinden gelebilirsiniz.
 
3.        Üçüncü aşama işin en kolay olduğu aşama kova ve paspas evin bir köşesinde sürekli hazır olsun. Taşınma gününe kadar kirlenen yerleri hemen bir iki paspas ile temizleyebilirsiniz.
 
4.        Taşınma günü geldiğinde evde yaptığımız temizlik işlerinin boşa gitmemesi için bir kaç önlem almalıyız. Önce daha önce evin girişine serdiğimiz çarşafı dış kapının önüne serelim ve evin girişine daha temiz bir çarşaf ve bez parçası serelim. Çünkü nakliye işçileri sizin özenle temizlediğiniz eve ayakkabı ile girecekler. Çalışan işçilerin sırtında buzdolabı veya koliler varken ayakkabısını çıkmasını beklemeyin. Kirlenmeyi azaltmak için önlemeler alın. Alacağınız bu önlemeler taşıma işi bittikten sonra yapacağınız temizliği kolaylaştıracaktır. Böylece taşıma işi bittikten sonra kova ve paspas ile genel bir temizlik daha yapmanız yeterli olacaktır. Artık halıları serip yeni evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.